Piloti v programu

Registrace nového talenta

Tým A


Adam Dědina

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:A
Sponzor: Axis
Padák: Axis Venus SC

Jonáš Horáček

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:A
Sponzor: Vetroporte
Padák: Advance Iota 2

Martina Hušková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:A
Tým přesnost:C
Padák: Axis Comet 3

Ondřej Pohořelský

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:A
Padák: Axis Venus SC

Tým B


Jan Šetina

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:B
Sponzor: táta
Padák: UP Trango X-race

Tým C


Kvido Hadaš

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:A
Padák: Axis Comet III

Nikola Klárová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:A
Padák: Axis Comet 3

Anna Křištofová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:A
Padák: MAC Illusion

Jana Sedlářová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: MAC Trend 5

Honza Slunský

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: Mac,Eden 3

zdenka testtalent

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C

Jan Vicher

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Sponzor: Manta Ústí nad Labem, z.s.
Padák: MAC PARA Muse 4

Jana Vorbachova

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:A
Padák: Gradient Bright 5

Tým D


Gabriela Čapková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Lucie Chovancová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D

Anna Fedáková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Up Lhotse

Nikola Handlová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Lucky 3

Marek Hoblík

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Gradient orbit 3

Jonáš Jakůbek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Aleš Kakos

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Advance Alpha 4

Jiří Kočař

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Comet 2

Filip Komár

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Anakis 3

Abdellah Makroum

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: Baraka paragliding s.r.o.
Padák: Sky Paragliders - Kudos

David Malík

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Gradient Orion

Lucie Martínková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: BGD Punk

Daniel Mendlík

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: SKY Atis 3

Zdeňka Mrázová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Petr Pánek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Makalu 4

Vojtěch Pospíchal

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Gradient Golden5

Dominik Rára

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Vít Salava

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Vít Šantrůček

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Axis Comet

Jindřiška Semerádová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Michaela Slámová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Natálie Terčová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Lucky 3

Vanda Vavroušková

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:D
Padák: GRADIENT Golden 4

Jan Večerek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Trend 3

Oliver Vydra

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky

Dorota Žídková

Specializace:nic

Bývalí piloti v programu Talenti PG